Rekrutacja do projektu „Integracja dwóch narodów poprzez taniec i kulturę ludową – edycja francuska”

25.10.2023 19:56

Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Integracja dwóch narodów poprzez taniec i kulturę ludową – edycja francuska”.

Projekt adresowany jest do uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego Im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu z klas II, III, IV oraz V wszystkich kierunków nauczania.

Celem głównym projektu jest wzmocnienie kompetencji kluczowych uczestników: w zakresie rozumienia i tworzenia informacji, wielojęzyczności, cyfrowych, matematycznych, kompetencji osobistych, społecznych i w zakresie uczenia się oraz w zakresie świadomości i ekspresji kulturalnej. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, wszelkie działania związane z realizowanym projektem finansowane są z funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.

Rekrutacja uczestników odbywać będzie się w terminie 25.10.2023r. – 02.11.2023r. Aby aplikować do projektu, uzupełnione oraz podpisane (w przypadku uczniów niepełnoletnich również przez rodziców) dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 02.11.2023 do godziny 12:00. Prosimy o dokładne zapoznanie się ze wszystkimi załącznikami i upewnienie się, że wszystkie niezbędne informacje zostały uzupełnione.

2022-1-PL01-KA122-SCH-000070164

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej