Absolwenci z dumą o Blichu

4.04.2016 22:06

Blich to szkoła z 90 – letnią tradycją. W ciągu tych kilkudziesięciu lat ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu może poszczycić się wieloma znakomitymi Absolwentami. Są to: wójtowie, policjanci, strażacy, dziennikarze, artyści, funkcjonariusze służby więziennej, duchowni, bankowcy, nauczyciele, pracownicy kancelarii prawniczych, urzędnicy samorządowi oraz studenci różnych wyższych uczelni.

Drodzy Absolwenci! Już dziś zapraszamy was do oglądania galerii wielkiej rodziny blichowskiej na internetowej stronie szkoły: www.zsp2lowicz.pl (zakładka: Absolwenci).

Dyrekcja i nauczyciele ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu apelują do absolwentów, aby wzbogacali tę galerię. Pani Dyrektor Maria Laska prosi wszystkich, którzy ukończyli szkołę blichowską, o przysyłanie zdjęć wraz z krótką informacją na swój temat na adres: absolwent@zsp2lowicz.pl.

Prosimy, aby w notatce znalazły się następujące informacje:

• profil ukończonego technikum
  • czas trwania nauki
  • skończone studia
  • wykonywany zawód
  • wspomnienia z czasów szkolnych

Poniżej przedstawiamy sylwetki niektórych naszych absolwentów (więcej w zakładce: Absolwenci).

Piotr Sumiński, Grzegorz Chojnacki