Damian Kosiorek

31.03.2016 15:07

Edukację w szkole blichowskiej rozpocząłem w roku szkolnym 2009/2010. Kierunek, na który uczęszczałem bardzo często kojarzył mi się z postępem technologicznym, ponieważ żyjemy w XXI wieku i jest to okres gdzie informacje obiegają cały świat w ciągu kilku sekund, dlatego wybrałem profil Technik Informatyk.

Moim zdaniem jest to jeden z bardziej perspektywicznych kierunków w obecnych czasach, ponieważ daje niesamowite możliwości rozwoju na płaszczyźnie nauk komputerowych, a co ciekawe  jest jednym z najbardziej opłacanych zawodów na rynku polskim,  jak i światowym. Szkoła na Blichu posiada odpowiednie narzędzia do tego, aby każdy przyszły oraz obecny uczeń mógł wykorzystać zdobytą wiedzę oraz kompetencje w przyszłości.

Na co dzień jestem zawodnikiem drużyny piłkarskiej Ks Pelikan Łowicz. Można powiedzieć, że jest to moja praca, ale ja traktuję to bardziej jako hobby, pasję, ponieważ uważam, że każdy szczęśliwy człowiek powinien w życiu robić  to, co  sprawia mu przyjemność, a dodatkowo ma z tego zarobek. Piłka nożna jest dla mnie odskocznią od codzienności , a przede wszystkim możliwością rozwoju charakteru, ponieważ główną cechą sportowca jest nieodparta chęć odnoszenia zwycięstw, a to szlifuje naszą osobowość. Już jako 16 latek zostałem włączony do kadry pierwszego zespołu, gdzie było to dla mnie dużym wyróżnieniem i motywacją do jeszcze cięższej pracy. Jeszcze za czasów nauki w szkole blichowskiej dostałem powołanie na zgrupowanie kadry polski u-17, ale niestety dzień zgrupowania poprzedziła katastrofa Smoleńska, dzięki czemu wszystkie wydarzenia sportowe zostały odwołane. Od ponad 6 lat dumnie reprezentuję klub ze Starzyńskiego i póki zdrowie pozwoli, będę zawszę dawał z siebie wszystko, aby w przyszłości było głośno o naszym Mieście, nie tylko ze względu na liczne zabytki oraz Łowicki folklor, ale także o wysokie wyniki sportowe.

Dodatkowo jestem także niezależnym partnerem Polskiej Firmy Marketingowej. Dzięki współpracy w owej firmie, stałem się osobą przedsiębiorczą. Buduję sieć konsumencko-sprzedażową do platformy internetowej ,  a wraz ze swoją grupą osób, z którą współpracuję, z każdym miesiącem generuję coraz to większe obroty.  Współpraca z osobami, oraz ciągłe szkolenie dały mi niesamowite możliwości rozwoju osobistego.

Bardzo miło wspominam edukację w szkole blichowskiej, którą ukończyłem w roku szkolnym 2013/2014. Jestem jej dumnym absolwentem, a wiedza, którą przekazali mi nauczyciele w dużym stopniu pomaga mi realizować się w dorosłym życiu.