Małgorzata Bura

25.03.2016 10:37

Po czterech latach nauki w Technikum Agrobiznesu zdałam maturę i egzamin zawodowy z dobrymi wynikami. Dzięki nauce w szkole nabyłam umiejętności z zakresu wiedzy ogólnej, rachunkowości, zarządzania i nie tylko.

Z perspektywy lat mogę powiedzieć, iż wybór Technikum Agrobiznesu jako kontynuacji mojej nauki był bardzo trafny. Szkoła bardzo dobrze przygotowuje swoich uczniów do dalszej drogi czy to zawodowej czy przyszłych studiów. Wykwalifikowana kadra dbała o poziom nauczania i porządek. Po ukończeniu nauki w Technikum podjęłam studia pierwszego stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość, następnie studia drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie. Obecnie pracuję w firmie handlowo - usługowej na stanowisku menedżer do spraw importu i rozliczeń. Bardzo miło wspominam naukę w Technikum Agrobiznesu i wszystkim serdecznie polecam ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu.