Marta Dobrowolska

25.03.2016 10:29

Zdecydowałam się na naukę w szkole na Blichu, ponieważ to dało mi możliwość kontynuowania moich pasji jakimi są taniec i śpiew (Zespół Pieśni i Tańca „Blichowiacy”).

Jestem wdzięczna Pani choreograf Katarzynie Polak, wychowawcy – Pani mgr Marii Elżbiecie Tataj i pedagogom za wsparcie i pomoc jakie mi okazali.  W 2005 roku uzyskałam świadectwo maturalne. W 2007 roku wyjechałam na Śląsk.  W 2010 roku uzyskałam dyplom "Aktora scen muzycznych". W trakcie trwania nauki rozpoczęłam pracę w Gliwickim Teatrze Muzycznym - zespół wokalny -  http://www.teatr.gliwice.pl/1,20,Na_afiszu.html

Szybko pokochałam tę pracę i jest moją pasją do dziś. Biorę udział w całym repertuarze teatru. Pracuje przy takich tytułach, jak np.: "Rodzina Addamsów" "Dźwięki muzyki", "Mały Książę".

Jestem również członkiem Stowarzyszenia Muzycznego "Śląski Jazz Club", który pomaga mi przy rozwoju wokalnym i umożliwia próbowania swoich sił w moim nowym zainteresowaniu jakim jest gra na perkusji.

Miłością do pracy jaką wykonuje, samodzielne życie z dala od rodzinnego miasta Łowicza, zbliżyło mnie do Boga, który pomaga mi ciągle pokonywać wiele trudności. Dziękuję katechecie mgr Piotrowi Sumińskiemu, który swoją postawą i świadectwem zaszczepił we mnie chęć dalszego poznawania Boga.