Magdalena Tuszyńska

25.03.2016 10:25

Jako absolwent szkoły ZSP nr 2 z perspektywy lat mogę śmiało powiedzieć, że był to dla mnie najlepszy czas. Dzięki różnorodności w wyborze kierunku jak i sposobie prowadzenia zajęć szkoła umożliwia rozwój osobisty każdego z uczniów. To właśnie ta szkoła nauczyła mnie, co jest w życiu najważniejsze – wiedza i ciągłe doskonalenie się.

ZSP nr 2 to szkoła godna polecenia dla każdego, kto pragnie osiągnąć coś więcej w życiu. Blich kształci liderów pod względem umiejętnego i praktycznego wykorzystania wiedzy.

Dzięki rzetelnemu przygotowaniu przez pedagogów szkołę ukończyłam z dobrymi wynikami, zdałam maturę oraz egzamin zawodowy, a następnie ukończyłam studia wyższe. Kilkuletnie doświadczenie sprawiło, iż pracuje w prestiżowej kancelarii prawnej w Warszawie jako asystentka prawna.

Z uśmiechem na twarzy wspominam chwile spędzone w szkole blichowskiej. Wspomnienia – to coś, czego nikt nigdy nam nie odbierze.

Teraz wiem, że Blich był dobry wybór. Każdemu z gimnazjalistów borykającemu się z podjęciem decyzji co do profilu kształcenia śmiało miało mogę polecić Technikum Agrobiznesu w ZSP nr 2 w Łowiczu.