Stypendia naukowe dla uczniów z Blichu

9.04.2011 0:00

Podczas VI Sesji Rady Powiatu Łowickiego, w dniu 30 marca 2011r , zostały wręczone przez Starostę Łowickiego Janusza Michalaka stypendia naukowe, dla najwybitniejszych uczniów z terenu Powiatu Łowickiego. Ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Łowicki wpłynęło łącznie 9 wniosków z czego 8 otrzymało stypendium na semestr letni roku szkolnego 2010/2011, Nagrodzeni uczniowie wyróżniają się ponadprzeciętnymi osiągnięciami w nauce, wzorowo wypełniają swoje obowiązki i reprezentują szkołę na olimpiadach premiowanych indeksami na wyższe uczelnie. Zarząd Powiatu Łowickiego, działając w oparciu o Regulamin, przyznał stypendia w wysokości 200 zł miesięcznie przez okres jednego semestru, następującym uczniom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu: Justynie Gurdale, Milenie Dżbikowskiej i Arturowi Pankowi.

Grzegorz Słoma