Fenomenalna wiedza uczniów z Blichu o podatkach

9.03.2016 13:38

Pięcioro uczniów z ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu zakwalifikowało się do drugiego etapu Czwartego Łódzkiego Konkursu o Podatkach. Są to: Cezary Stasiak z pierwszej klasy TLG, Damian Brzozowski, Rafał Pietrzak – obaj z pierwszej klasy TIN, Karolina Trębska – z pierwszej klasy TA, Joanna Guzek – z drugiej klasy TTŻ.

Pan Waldemar Osica start uczniów podsumował następująco: „Wiadomość o zakwalifikowaniu się moich uczniów do kolejnego etapu Konkursu o Podatkach otrzymałem pod koniec lutego. Od razu zaczęliśmy przygotowania do drugiego etapu tych zmagań. Gratuluję młodzieży z Blichu! Jest to nasz pierwszy znaczący sukces w tych zawodach. Tym bardziej, że tylko ośmioro uczniów z trzech szkół ponadgimnazjanych z terenu powiatu łowickiego zakwalifikowało się do dalszego etapu. Wśród nich jest aż pięcioro naszych uczniów. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to też sukces blichowskiej szkoły, która kształci młodzież wszechstronnie”.

Łódzki Konkurs Wiedzy o Podatkach organizuje Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Waldemar Osica, Piotr Sumiński