Przedsiębiorczy logistycy

3.03.2016 17:03

Mateusz Chmurki i Adam Gałązka z ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu zakwalifikowali się do etapu okręgowego XI Edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Obaj są uczniami drugiej klasy Technik Logistyk. Drugi poziom tych zawodów odbędzie się 03.03.2016 r. w Katowicach. Hasłem tegorocznej olimpiady jest: „Nowe przewagi konkurencyjne – technologia, informacja, społeczność”.

Olimpiadę organizuje Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych wraz z pięcioma publicznymi uczelniami ekonomicznymi: SGH w Warszawie oraz Uniwersytetami Ekonomicznymi w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu. Partnerami strategicznymi są: NBP i Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności.

W zmaganiach szkolnych wzięli udział następujący uczniowie: Rafał Pietrzak, Damian Brzozowski – obaj z klasy pierwszej Technik Informatyk, Michalina Kotlarska, Aleksandra Czerniak – obie z drugiej klasy Technik Logistyk.

Wszystkich uczniów do Olimpiady Przedsiębiorczości przygotowywał pan Waldemar Osica.

Waldemar Osica