VIII Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego

10.12.2015 21:13

W środę 9 grudnia odbył się w naszej szkole VIII Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego, w którym wzięło udział ponad 50 zawodników i zawodniczek rywalizujących o mistrzostwo naszej szkoły w tej dyscyplinie.

W kategorii dziewcząt obyło się bez większych niespodzianek. Podobnie jak w ubiegłym roku zwyciężyła Dorota Wolińska z klasy III TAŻ. II miejsce zajęła Kamila Pryk z klasy II TL (w zeszłym roku miejsca 7-8) a miejsce III zajęła Patrycja Wielec z klasy II TTG (w ubiegłym roku miejsce IV).

W kategorii chłopców tytuł mistrza szkoły zdobył Jakub Olejniczak z klasy III TMO (w zeszłym roku miejsce III). Duży postęp poczynili uczniowie, którzy w poprzednich latach nie znaleźli się na podium a w tym roku zostali laureatami. Wicemistrzem został Patryk Okraska z klasy III ZSZ a miejsce III zajął Krzysztof Pawłowski z klasy III TMO. Pokonali oni między innymi wicemistrza z zeszłego roku - Dawida Górskiego.

Laureaci otrzymali nagrody - rakietki ufundowane przez Radę Rodziców oraz będą reprezentować szkołę na zawodach powiatowych, które odbędą się 13 stycznia 2016r.

Sędzią głównym oraz organizatorem zawodów był Jakub Zaczkiewicz a pomagali: Kamil Szkup, Katarzyna Charążka, Linda Jakubowska i Katarzyna Polak.

Organizatorzy dziękują Radzie Rodziców i pani wicedyrektor Elżbiecie Tataj za przyznanie pieniędzy na nagrody, panu Zbigniewowi Kuczyńskiemu, dyrektorowi OSiR w Łowiczu za wypożyczenie stołów, siatek i numeratorów, panu kierownikowi Markowi Lesiakowi za zorganizowanie transportu sprzętu z hali sportowej do szkoły i z powrotem oraz uczniom klasy II ZSZ i I TMR za pomoc w transporcie.