Targi edukacyjne - OSiR Łowicz

28.04.2008 0:00

Dnia 2 kwietnia 2008r w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łowiczu odbyły się Targi Edukacyjne. Na targach zebrali się przedstawiciele wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z terenu Łowicza, chcąc zachęcić gimnazjalistów do wyboru ich ofert edukacyjnych.

Nasza szkoła zaprezentowała wiele ciekawostek:

• uczniowie technikum technologii żywności przedstawiali doświadczenia z zakresu chemii oraz analizy żywności;
  • przedstawiciele technikum gospodarstwa domowego i żywienia przygotowali własny poczęstunek;
  • rozdawano gimnazjalistom ulotki przedstawiające kierunki kształcenia w naszej szkole;
  • wyświetlono prezentację multimedialną na temat kierunków kształcenia, pokazującą wiele ciekawych zdjęć z życia naszej szkoły.

Na targach reprezentantami naszej szkoły był również Zespół Pieśni i Tańca "Blichowiacy"
Każda ze szkół starała się wzbudzić jak największe zainteresowanie wśród odwiedzającej targi młodzieży.

W konkursie o najlepsze i najładniejsze stoisko pośród rywalizujących szkół zajęliśmy I miejsce (wraz ze szkołą ZSP nr 3). Jesteśmy dumni z naszej szkoły.