Wystawa AGRO SHOW

27.09.2015 21:47

Uczniowie z klas drugich i trzecich Technikum Mechanizacji Rolnictwa ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu mieli możliwość uczestnictwa w interesującej lekcji w terenie.

Dnia 18 września 2015 roku odwiedzili wraz z opiekunami przedmiotów zawodowych jedną z najpopularniejszych w Europie wystawę rolniczą AGRO SHOW, która odbywała się w Bednarach koło Poznania. Uczniowie, pod okiem swych opiekunów mogli zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa oraz uzyskać wszelkie informacje i pomoc o charakterze technicznym, agronomicznym i ekonomicznym.

Jednym z najważniejszych celów wystawy Agro Show jest upowszechnianie wiedzy o stanie i kierunkach rozwoju techniki rolniczej wśród młodzieży ze średnich szkół rolniczych i to potwierdzają sami uczniowie.

foto: Wojtek Wronski