Targi edukacyjne - Skierniewice

29.04.2008 0:00

Dnia 17 kwietnia 2008r w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach odbyły się Targi Edukacyjne, na których miały okazje zaprezentować się uczelnie z całej Polski. Wśród stoisk uczelni znalazły się też stoiska szkół ponadgimnazjalnych, a wśród nich również nasze.

Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska szkół kształcących w zakresie usług fryzjerskich i kosmetycznych, być może dlatego, że odbywały się przy nich pokazy wizażu. Zwiedzający mogli skorzystać z porad fryzjerskich i kosmetycznych.
Wśród uczelni można było poznać Politechnikę Warszawską, Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Gastronomii z Poznania, Szkołę Główną Handlową z Warszawy, Wyższą Szkołę Turystyki i Języków Obcych z Warszawy i wiele innych.

Towarzyszył naszym prezentacjom również pokaz multimedialny, tak by zainteresowani mogli jak najwięcej dowiedzieć się o naszej szkole.