Sukces informatyków

11.02.2011 0:00

W piątek 4 lutego 2011 roku odbył się (po raz 8) Ogólnopolski konkurs informatyczny Intersieć 2010/2011 Okręgu Łódzkiego.

Po dwóch internetowych etapach, najlepsi spotkali się na okręgowym finale województwa łódzkiego. Uczniowie zmierzyli się z pytaniami tekstowymi wielokrotnego wyboru. Przed przystąpieniem do egzaminu gratulacje 33 uczestnikom złożyła kanclerz Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi pani Aniela Bednarek.

To zaszczyt i prestiż znaleźć się wśród wybranych z 530 zarejestrowanych użytkowników - mówi Jarosław Kukieła. Finalistami zostali również uczniowie szkoły na Blichu: Marcin Olejniczak, Adam Gontarek, Milena Żbikowska z klasy III, jak również Mateusz Kośmider, Jarosław Kukieła i Jakub Skonieczny z klasy IV. Uczniów do konkursu przygotowała Magdalena Drobnik-Pudłowska.

Magdalena Drobnik-Pudłowska