Pasje plastyczno-fotograficzne uczniów z Blichu

26.01.2015 13:29

Młodzież z Blichu chętnie bierze udział w różnego rodzaju konkursach plastyczno-fotograficznych.  Jednym z nich jest Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych. To już XIX edycja tego wojewódzkiego konkursu. Projekt skierowany jest do młodzieży, której pasje artystyczne związane są z fotografią, literaturą i sztukami plastycznymi w tym roku prace oceniane są w kategoriach:

- twórczość fotograficzna – temat: „Dziwny jest ten świat”,

- twórczość literacka – tematyka dowolna,

- twórczość plastyczna – technika i tematyka dowolne.

Pod kierunkiem Donaty Skierskiej i Grzegorza Słomy  prace  plastyczne i fotograficzne wykonali: Mateusz Janiszewski, Ghambaryan Araik, Łukasz Godziszewski, Rafał Tadeusiak, Adam Koza, Rafał Koprowski , Marek Molenda, Krzysztof Gałaj. 24 stycznia 2015 r. prace wysłano na wojewódzki   XIX Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych. Wyniki zostaną ogłoszone do końca kwietnia 2015 r. Życzymy powodzenia!

Donata Skierska, Grzegorz Słoma