Powiatowa Licealiada Szkolna w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

17.01.2015 18:50

W czwartek 15 stycznia w hali OSiR w Łowiczu odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Dorota Wolińska i Emilia Krysztofik z klasy II TAŻ, Natalia Czerbniak z klasy II Log., Rafał Gładki z klasy III ZSZ, Dawid Górski z klasy I TMR i Jakub Olejniczak z klasy II TMO.

Nasi chłopcy nie mieli szczęścia w losowaniu i trafili w pierwszym meczu na drużynę ze Zduńskiej Dąbrowy, która zajęła II miejsce w turnieju i przegrywając 3:2 zajęli piątą pozycję. Natomiast dziewczęta z Blichu kolejny raz pokazały, że są najlepsze w powiecie i pokonując I LO, ZSP Nr 4 i w finale ZSP Nr 3 zajęły pierwsze miejsce i wywalczyły awans na zawody rejonowe, które odbędą się 22 stycznia w Białej Rawskiej. Uczniów do zawodów przygotował Jakub Zaczkiewicz.