Miejsko-powiatowe spotkanie opłatkowe

23.12.2014 11:15

22 grudnia 2014 r. w  Muzeum w Łowiczu odbyło się miejsko - powiatowe spotkanie opłatkowe. Na uroczystości stawili się urzędnicy z całego Powiatu Łowickiego, członkowie Rady Miasta Łowicza, pracownicy Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego , podległych im jednostek administracyjnych, służb mundurowych oraz inni zaproszeni goście, w tym m.in. poseł Cezary Olejniczak i J.E. Ks. Bp. Andrzej F. Dziuba.

Po koncercie Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Ludowego „Koderki” oraz łamaniu się opłatkiem, kiedy wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia, miał miejsce poczęstunek przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu. Pod kierunkiem p. Edyty Kłak, p. Olgi Kwapisz - Wojdy, p. Anny Kosmowskiej, p. Urszuli Surma, p. Iwony Bogusiewicz- Kuś młodzież przygotowała  potrawy, które bardzo smakowały uczestnikom uroczystości.

Piotr Sumiński