Młodzież z "Blichu" w XXIV Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej

9.02.2011 0:00

W roku szkolnym 2010/2011 rozpoczęła się XXIV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej. Myśl przewodnia bieżącej edycji to: "Człowiek w świecie pieniądza".

Komitet Okręgowy Olimpiady Ekonomicznej przy Zarządzie Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Łodzi poinformował, że do zawodów II stopnia - okręgowych XXIV OWE decyzją Jury zakwalifikowali się następujący uczniowie z szkoły na Blichu: Justyna Gurdała, Monika Przybylska, Łukasz Zabost, Wiktor Kolos, Monika Bińczak, Anna Kosiorek, Marcin Stańczyk, Dominik Jabłoński, Karolina Rucińska, Katarzyna Wodzińska, Dawid Dąbrowski.

Zawody okręgowe XXIV OWE odbędą się 28.03 b.r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Łodzi. Młodzież z Blichu do Olimpiady przygotowuje pan Jerzy Zabost.

Więcej informacji o XXIV Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej można przeczytać na www.pte.lodz.pl (zakładka Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej).

Piotr Sumiński