Mistrzostwa powiatu łowickiego w indywidualnych biegach przełajowych

30.09.2014 7:09

W piątek 26 września w parku Błonie odbyły się mistrzostwa powiatu łowickiego w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów.

Najlepsze wyniki i awans na finały wojewódzkie, które odbędą się 1 października w Uniejowie osiągnęli Dawid Gałązka z klasy 2 TMO, który zdobył II miejsce i srebrny medal z czasem 4:37 oraz Mateusz Bartosiak z klasy 2 TŻiUG, który z czasem 4:44 był w klasyfikacji generalnej 5-ty.  Bardzo dobrze zaprezentował się również Mateusz Gładki z klasy 3 Tin, który z czasem 4:47 uplasował się na ósmej pozycji. Kolejne miejsca zajęli: Adrian Rześny z klasy 4 Tin - 19 (5:03),  Marcin Woźniak - 25 (5:11) i Maciej Fabjański z klasy 2 ZSZ - 27 (5:18). Poza konkursem wystartowali: Adrian Gruziel (5:22), Łukasz Gąsecki (5:25), Krystian Rześny (5:56), Łukasz Domański (5:56), Miłosz Szachogłuchowicz (6:10) i Łukasz Goziszewski (6:16). Uczniów do zawodów przygotował Jakub Zaczkiewicz.