Wycieczka na Agroshow

23.09.2014 7:35

W dniu 19 września uczniowie klas: I Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Technikum Agrobiznesu, III Technikum Mechanizacji Rolnictwa oraz II Technikum Agrobiznesu uczestniczyli w wycieczce na wystawę rolniczą Agroshow w Bednarach koło Poznania.

Na terenie wystawy uczniowie mogli zapoznać się z nowoczesnym sprzętem rolniczym, prezentowanym na dużym terenie wystawy. Wielkie wrażenie robiły pokazy sprzętu w warunkach polowych tym bardziej, że uczniowie mogli zasiąść za kierownicą wielkich ciągników rolniczych i wykonywać jazdy próbne po wyznaczonych polach. Mnogość wystawców sprawiła że, każdy zwiedzający znalazł coś co go zainteresowało. Na miejsu moża było zaopatrzyć się w fachowe wydawnictwa rolnicze oraz zgromadzić wiele informacji w formie folderów i biuletynów przygotowanych przez poszczególnych wystawców. W doskonałych humorach powróciliśmy do Łowicza planując kolejne wycieczki dydaktyczne z których relacje zamieścimy już wkrótce na stronie internetowej szkoły.

Dariusz Surma