Uczniowie z Blichu na widowni muzycznego show TVP 2 The Voice Of Poland

18.09.2014 19:56

16.09.2014 r. uczniowie z ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu uczestniczyli  w nagraniu muzycznego show TVP 2 „The Voice Of Poland”. Do Warszawy młodzież pojechała z p. Lindą Jakubowską. Uczniowie z Blichu wraz z organizatorką wycieczki mieli  możliwość doświadczyć  niezwykłych emocji jakie towarzyszyły nagraniu programu.

Mogli także poznać tajniki produkcji  telewizyjnej, zobaczyć występ uczestników tego kultowego muzycznego programu, pracę trenerów: Tomsona i Barona, Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka, Edyty Górniak oraz prowadzących ten muzyczny program: Tomasza Kamela, Magdalenę Mielcarz  i Macieja Musiała. Z tym ostatnim niektórym uczennicom udało się zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Muzyczne show TVP 2 „The Voice Of Poland” to program, w którym profesjonalni trenerzy oraz współpracujący z nimi sztab specjalistów, pomaga uczestnikom w nim biorącym udział w ich karierze zawodowej. W tym programie nie jest najważniejsze skąd dany uczestnik pochodzi i jak wygląda. W nim liczy się tylko i wyłącznie głos zmagających się. To program  gdzie ocenia się możliwości wokalne kandydatów a nie ich wygląd.

Aleksandra Siekiera i Piotr Sumiński