Konkurs Logistyczny na Blichu

28.04.2014 16:48

W dniu 11 kwietnia 2014 roku w ZSP Nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu odbył się I Szkolny Konkurs Logistyczny dla klas drugich Technikum Logistycznego. Został zorganizowany przez nauczycieli przedmiotów zawodowych Panią Agnieszkę Pisarek oraz  Panią Magdalenę Malińską.

Test składał się z 40 pytań wielokrotnego wyboru. Pytania dotyczyły magazynowania, zarządzania zapasami, urządzeń transportu wewnętrznego, procesów logistycznych. Konkurs związany był z kwalifikacją A 30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, którą zdają uczniowie pod koniec klasy drugiej.  W konkursie zostały  przewidziane nagrody dla najlepszych uczniów. Fundatorem nagród jest sklep „ AGATA” Jacek Kłos.

Agnieszka Pisarek