Studniówka 2008

15.04.2008 0:00

Uczniowie IV klas Technikum 5 stycznia - na 100 dni przed egzaminem dojrzałości - bawili się na balu studniówkowym.

Impreza odbyła się na sali gimnastycznej ZSP2 im. Tadeusza Kościuszki; zorganizowali ją przede wszystkim rodzice tegorocznych maturzystów przy pomocy wychowawców klas. Wszyscy jednocześnie stwierdzili, że była to niezwykła zabawa. Głównym punktem balu był oczywiście POLONEZ. Jak na każdej studniówce, tak i na tej pojawiły się życzenia, podziękowania a także wspomnienia. W rytm muzyki uczniowie i nauczyciele bawili się do białego rana. Atmosfera była tak wspaniała, że aż trudno było przestać tańczyć. Połamane obcasy i obolałe nogi nie były zatem niczym zaskakującym, ponieważ warto było pocierpieć po tak udanym balu. Miejmy nadzieję, że kolejne roczniki przeżyją równie wspaniałe imprezy studniówkowe.

Natomiast tegorocznym maturzystom możemy już tylko życzyć samych sukcesów na maturze!