Studniówka 2014

22.01.2014 15:03

18 stycznia 2014 r. maturzyści z ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu bawili się na studniówce, która odbywała się w Restauracji „Szkiełka” w Łowiczu. Organizatorami balu byli rodzice. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: p. Marianna Krysztofiak – przewodnicząca Rady Rodziców, p. Jan Krzysztof Kaliński – Burmistrz Miasta Łowicza, p. Dariusz Kosmatka – Wicestarosta Łowicki, wicedyrektorzy szkoły: p. Elżbieta Tataj oraz p. Jerzy Zarost, nauczyciele z wychowawcami klas na czele: p. Magdaleną Gasińską, p. Mileną Wojdą Wróbel, p. Iloną Kosiorek, p. Anną Kosmowską, p. Linda Jakubowską, p. Waldemarem Osicą.

Na tegorocznej studniówce nie bawili się wszyscy uczniowie klas maturalnych. Ci, którzy na niej byli oceniają ją bardzo pozytywnie. Młodzież tańczyła do białego rana. W Studniówce 2014 bawili się uczniowie z następujących klas:

- kl. 4 Technikum Mechanizacji Rolnictwa a,

- kl. 4 Technikum Mechanizacji Rolnictwa b,

- kl. 4 Technikum Informatycznego,

- kl. 4 Technikum Agrobiznesu i Technikum Turystyki Wiejskiej,

- kl. 4. Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego,

- kl. 4 Technikum Logistycznego.

Podczas uroczystości głos zabrali wicedyrektorzy szkoły,  przedstawiciele władz a także przewodnicząca Rady Rodziców, przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego: Matusz Zimny z kl. 4B Technikum Mechanizacji Rolnictwa, który życzył młodzieży szampańskiej zabawy do białego rana.  Zaproszonym gościom, wicedyrektorom, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom wręczono w podziękowaniu kwiaty. Część oficjalną prowadzili : Aleksandra Dalecka z kl. 4 Technikum Logistycznego i Piotr Znajewski z kl. 4B Technikum Mechanizacji Rolnictwa.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom blichowskich maturzystów za przygotowanie tegorocznego Balu Studniówkowego 2014. Wszyscy dołożyli starań, aby ten wyjątkowy bal wypadł jak najlepiej.  Tak też było.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć wykonanych przez Alberta Politowicza

Piotr Sumiński