Konkurs „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”

14.11.2013 8:37

W dniu 7 listopada 2013 r. odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy, konkurs realizowany jest w ramach Programu Kultura Bezpieczeństwa.

realizowany jest w ramach Programu Kultura Bezpieczeństwa. W etapie szkolnym wzięło udział 9 uczniów szkoły. Test konkursowy składający się z 30 pytań obejmował on wiedzę z zakresu prawa pracy z elementami bezpieczeństwa i higieny pracy. Uczestnicy mieli 45 minut czasu na jego rozwiązanie. Uczennice: Ewelina Owczarek z klasy II Technikum Agrobiznesu oraz Malwina Sołtyszewska także z klasy II Technikum Agrobiznesu zakwalifikowały się do II – okręgowego etapu konkursu, który odbędzie się w styczniu w Łodzi. Kolejny trzeci etap – ogólnopolski - planowany jest w miesiącu kwietniu w Warszawie. Na laureatów etapu ogólnopolskiego czekają cenne nagrody rzeczowe.

Magdalena Rosłonek