Ogólnopolski Tydzień Kariery

29.10.2013 14:28

Uczniowie klasy I Techniku Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z opiekunami: Iwoną Bogusiewicz-Kuś, Anną Kosmowską oraz panią pedagog Anną Golędzinowską-Lebioda dnia 17 października zostali zaproszeni na szkolenie do Urzędu Pracy w Łowiczu.

Na początku p. Cezary Gawroński przedstawił ciekawą prezentację uzupełnioną przykładami na temat aktywnego poszukiwania pracy, sylwetce absolwenta w kontekście rynku pracy, umiejętności wyszukiwania ciekawych ofert pracy. Następnie p. Beata Sawicka pracownik Biblioteki Pedagogicznej przedstawiła ofertę tejże placówki. Na koniec uczniowie po przeszkoleniu przez pracownika Urzędu Pracy p. Izabelę Haczykowską-Wilk wypełniali szczegółowy test. Po analizie test pozwoli rozpoznać mocne strony osobowości, prace do których uczniowie mają predyspozycje. Kwestionariusz pozwoli im właściwie kierować swoją ścieżką kariery.
Po tym ciekawym spotkaniu klasa wraz z opiekunami udała się do Łowickiego Muzeum.

Iwona Bogusiewicz-Kuś