Dzień otwarty w naszej szkole

31.03.2010 0:00

Już przed godziną 8.00 pojawili się pierwsi gimnazjaliści zainteresowani nauką w szkole na Blichu.

Młodzież, która odwiedzała ZSP nr 2 RCKUiP dnia 30.03.2010r. mogła poznać ofertę edukacyjną proponowaną w roku szkolnym 2010/2011. Przyszli uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali dobrze wyposażone pracownie, brali udział w warsztatach gotowania przygotowanych przez uczniów klasy III TŻiGD, oglądali prezentację multimedialną z zakresu fizyki, biologii, mechanizacji rolnictwa, logistyki i wielu innych kierunków oferowanych przez szkołę. Uczniowie i nauczyciele służyli informacjami dotyczącymi nowych przedmiotów oraz opowiadali o sposobie kształcenia w szkole na Blichu.

ZSP nr 2 RCKUiP odwiedziło w trakcie trwania dni otwartych około 300 gimnazjalistów.

Grzegorz Słoma