Kolejni absolwenci  z Blichu

17.06.2013 13:04

Dnia 14 czerwca 2013 r. w ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu miało miejsce zakończenie roku szkolnego dla uczniów III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie: mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych oraz klasy II w zawodzie: kucharz. Tego dnia swoje zakończenie roku mieli również słuchacze ostatniego semestru Szkoły Policealnej dla Dorosłych kształcącej  w zawodach: technik ochrony fizycznej osób i mienia oraz technik rolnik.

Podczas uroczystości pan dyrektor  - Mirosław Kret pogratulował absolwentom ukończenia szkoły na Blichu oraz zachęcił do kontynuowania nauki w szkole dla dorosłych przy ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu.  Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu – pan Mariusz Szewczyk poinformował absolwentów o  egzaminach potwierdzających kwalifikacje zawodowe.  Następnie głos zabrała pani Maria Laska, która życzyła uczniom sukcesów w dalszym życiu i kontynuowania nauki .

Z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nagrody książkowe i wyróżnienia otrzymały następujące osoby:

• Natalia Stań– za wzorowe zachowanie, aktywną pracę w samorządzie klasowym i ZPiT „Blichowiacy”,
  • Maria Wolska – za wzorowe zachowanie, aktywny udział w życiu klasy,
  • Beata Wolska – za dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, wzorowe zachowanie, aktywny udział w życiu klasy,
  • Jakub Dylik – za uzyskanie najlepszych wyników w nauce w trzyletniej edukacji, wzorowe zachowanie i społeczne zaangażowanie w życie szkolne,
  • Hubert Kuciński – za dobre wyniki w nauce i społeczne zaangażowanie w życie szkolne,
  • Piotr Błaszczyk – za aktywne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych,
  • Łukasz Antosik i Ernest Satora– za aktywne uczestnictwo z zajęciach praktycznych oraz za udział w pracach na rzecz szkoły.

Wychowawcą III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie: mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych był p. Romuald Kosiorek, natomiast II klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie: kucharz była p. Jadwiga Studzińska.

Ze Szkoły Policealnej dla Dorosłych przy ZSP nr 2 RCKUIP w Łowiczu nagrody książkowe otrzymali następujący słuchacze:

• Andrzej Sukiennik ,
  • Justyna Gluba,
  • Paweł Bełz,
  • Piotr Bełz,
  • Krystian Białek,
  • Radosław Kacprzak,
  • Milena Iwanek.

Opiekunami  słuchaczy Szkoły Policealnej byli: p. Małgorzata Kosiorek –kierunek  technik rolnik oraz p. Wiesław Adach – kierunek technik ochrony fizycznej osób i mienia oraz technik rolnik.

Piotr Sumiński