Logistycy poznają Firmę DAMCO

4.06.2013 14:44

Dnia 27 maja 2013r. klasa I Technikum Logistycznego, w celu poszerzenia wiedzy z zakresu nauczanych przedmiotów zawodowych, udała się  do magazynu Firmy DAMCO w Mszczonowie.

27 uczniów wraz z wychowawczynią klasy panią Jolantą Sikorską, nauczycielami przedmiotów zawodowych- panią Magdaleną Piechowską- Malińską, pani Agnieszką Pisarek miało możliwość poznania zakresu działalności Firmy. Podczas wycieczki młodzież zobaczyła wygląd magazynu oraz składowane w nim towary. Uczniowie wysłuchali wykładu o tym kiedy powstała firma oraz z jakimi innymi przedsiębiorstwami współpracuje. Dowiedzieli się także jaki zakres obowiązków ma osoba zatrudniona na stanowisku kierownik magazynu. Poznali także sposób w  jak są pakowane leki i napoje energetyczne.

Agnieszka Leśniewska - Pisarek