Blich w Telewizji Polskiej w programie „Kawa czy herbata”.

29.04.2013 21:01

Dnia 29 kwietnia 2013 roku w godzinach porannych ekipa Telewizji Polskiej, realizatorzy programu „Kawa czy herbata” gościli w szkole na Blichu.

Zainteresowani byli  Projektami Unijnymi i pozytywnie zaskoczeni rozmachem z jakim nasza szkoła pozyskuje fundusze unijne na ich realizację. Przeprowadzili krótki wywiad z Panią wicedyrektor Marią Laską, która oprowadziła gości z TVP po terenie szkoły. Nagrywali między innymi ostatni zakup z pozyskanych środków- Kombajn Claas Avero 160, odwiedzili pracownię gastronomiczną, w której młodzież poznaje na zajęciach praktycznych tajniki sztuki  kulinarnej. Następnie udali się do sal lekcyjnych i zrobili kilka ujęć pracowni. W dalszej kolejności realizatorzy programu sfilmowali  budynki szkolne. Ujęcia te zostaną wykorzystane do realizacji  programu, który na żywo będzie transmitowany z Łowicza w dniu 10 maja 2013r. Do obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Grzegorz Słoma