VIII EDYCJA OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

19.03.2013 19:41

Dwóch uczniów: Dawid Gabarkiewicz oraz Krystian Wójcik  z ZSP nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki  w Łowiczu brało udział w etapie okręgowym VIII Edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Ten poziom zawodów obył się dnia 7 marca 2013 r. w Katowicach.

Uczniowie z Blichu zostali wyróżnieni nagrodą specjalną w postaci udziału w elitarnym e-learningowym kursie biznesowym. Ponadto zdobyli uprawnienia do udziału w egzaminie na Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej Young MBA. Dawid i Krystian otrzymali także wartościowe książki o tematyce biznesowej.  Dzięki osiągnięciom uczniów szkoła z Blichu weźmie udział w losowaniu tablicy interaktywnej oraz otrzyma roczną licencję na system antyplagiatowy.

Hasłem VIII Edycji Olimpiady Przedsiębiorczości jest: Ludzie w przedsiębiorstwie.

Krystiana Wójcika i Dawida Gabarkiewicza przygotowywał p. Waldemar Osica.

Piotr Sumiński, Waldemar Osica