GARDENIA 2013

28.02.2013 10:40

W dniu 22.02.2013r. uczniowie klasy IV Technikum Turystyki Wiejskiej z opiekunami Anną Kosmowską i Anną Kowalską zwiedzali Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu.

Targi te są wiodącym wydarzeniem w branży ogrodniczej w Polsce. Pojawiają się na nich producenci kwiatów, floryści, sadownicy, szkółkarze, architekci krajobrazu i wiele firm ogrodniczych, które prezentują swoje osiągnięcia, nowości i trendy na nadchodzący sezon.

Bogactwo kwiatów ogrodowych i doniczkowych, drzew i krzewów, wśród których producenci eksponowali swoje nowości oraz propozycje aranżacji ogrodów i ich wyposażenia wzbudzały zachwyt wśród uczestników wycieczki, którzy poszukiwali inspiracji do aranżacji własnego ogrodu, dekorowania wnętrz i stołu. Zainteresowani stworzeniem ciekawego projektu własnego ogrodu, mogli zasięgnąć rady profesjonalnych architektów zieleni w Pogotowiu Projektowym.

Uczniowie i nauczyciele zwiedzając wystawy ogrodnicze zdobyli cenne doświadczenie i materiały dydaktyczne przydatne w dalszej pracy.

A Kowalska A Kosmowska