Warszawski Jubileusz

14.12.2012 7:13

W dniu 13 grudnia 2012 roku Zespół Pieśni i Tańca „Blichowiacy” uświetnił swoim występem Jubileusz 25-lecia Przedszkola nr 407 znajdującego się  przy ul. M. Pawlikowskiego  w Warszawie.

Młodzież przestawiła fragment Suity Łowickiej wraz z Przyśpiewkami Ludowymi. Oprócz występu Blichowiaków w programie uroczystości było m. in. powitanie gości, historyczna  multimedialna prezentacja ,   przemówienie Pani Dyrektor- mgr Marii Bieniaszewskiej, występy artystyczne dzieci w wielu 3 i 5 lat oraz zwiedzanie przedszkola. Zespołowi towarzyszyli: Dyrektor Szkoły- Mirosław Kret oraz kierownik muzyczny Daniel Bogusz.

Do występu młodzież przygotowywali: choreograf Katarzyna Korzeniowska- Killo oraz kierowik muzyczny- Daniel Bogusz.

Michalina Kosiorek