Sukces informatyków z Blichu w ogólnopolskim konkursie informatycznym.

12.12.2012 11:30

Dnia 7 grudnia 2012 r. Akademia Morska w Szczecinie pod patronatem Ministerstwa Administacji i Cyfryzacji ogłosiła wyniki ogólnopolskiego konkursu informatycznego „Interaktywny Produkt IT” organizowanego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Na konkurs nadesłano ponad 300 prac. W ramach konkursu uczestnicy mieli do wyboru zaprojektowanie z wykorzystaniem nowych technologii: stronę WWW, grafikę, animację, grę, aplikację, prezentację lub inny produkt wg własnego pomysłu.

Uczniowie kl. II Technikum Informatycznego: Szymon Całka, Dawid Durka, Hubert Borowski okazali się pasjonatami, hobbystami, zaawansowanymi grafikami i pomysłodawcami rozwiązań informatycznych.

W ramach konkursu zaprojektowali plakat „Zainspiruj się”. Opieka nad uczniami była bardzo przyjemna, ponieważ pracowali bardzo chętnie.

Wśród wyróżnionych jest  praca naszych uczniów „Zainspiruj się”.

Nagrodzonych zostało 12 prac konkursowych, a 19 prac zostało jednoznacznie wyróżnionych.

Uczniów do konkursu przygotowywała Bogumiła Rosa.

Więcej o ogólnopolskim konkursie informatycznym „Interaktywny Produkt IT”można przeczytać na http://informatyka.am.szczecin.pl/

Wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bogumiła Rosa

Pliki do pobrania: