„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem, kto wierzy we Mnie, nie umrze na wieki”. (J 11, 25a.26)

18.03.2024 19:25

W dniach 11, 12, 13 marca 2024 r. odbyły się szkolne Rekolekcje Wielkopostne. Nauki rekolekcyjne dla młodzieży wygłosił ks. Jacek Zieliński.

Przez pierwsze dwa dni, spotkania rekolekcyjne odbywały się w szkole na sali gimnastycznej, przy licznym udziale uczniów. Trzeciego dnia ksiądz rekolekcjonista odprawił Mszę Świętą w intencji młodzieży w kolegiacie łowickiej. Był to również dzień Spowiedzi Świętej. Rekolekcje to ważna część chrześcijańskiego życia, która sprzyja duchowej odnowie w wierze i miłości Boga. Dziękujemy ks. Jackowi Zielińskiemu za wygłoszone słowa pełne nadziei i optymizmu. Dziękujemy Dyrekcji, Wychowawcom i Nauczycielom za opiekę i towarzyszenie młodzieży w tych dniach. Dziękujemy ks. Proboszczowi Dariuszowi Kuźmińskiemu, który przyjął nas w progach katedry łowickiej, ks. Grzegorzowi Krupie oraz wszystkim duszpasterzom za posługę kapłańską w Sakramencie Pokuty. Dziękujemy uczniom za przyjęcie zaproszenia do uczestniczenia w tegorocznych Rekolekcjach Wielkopostnych. Życzymy wszystkim, aby obficie czerpali z duchowych owoców rekolekcji.

Emilia Adamowicz