Rozstrzygnięto konkurs historyczny: „Tadeusz Kościuszko Bohater dwóch narodów w walce o niepodległość”

22.12.2023 8:23

W dniu dzisiejszym w szkole na Blichu wręczono nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu historycznego.

Oto zwycięzcy: I miejsce zajął Cyprian Świątkowski z II klasy kształcącej w zawodzie Technik Programista z naszej szkoły, II miejsce uzyskał Wojciech Reske również z w.w klasy, zaś III miejsce przypadało uczennicy z Pijarskiej Szkoły Podstawowej Królowej Pokoju w Łowiczu Amelii Stępniewskiej oraz Robertowi Janickiemu z klasy III kształcącej w zawodzie Technik Informatyk, również z naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łowiczu. Nagrodzonym gratulujemy wiedzy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku.

Organizatorzy Konkursu