Spotkanie z Uczelnią Techniczno-Handlową

21.12.2023 7:58

20 grudnia w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie III Szkolnego Konkursu Logistycznego ,, Logistyka na czasie" pod patronatem Dyrektora Szkoły Pana Jerzego Zabosta i Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej z Warszawy.

W zmaganiach uczestniczyli członkowie Szkolnego Koła Logistyki, którzy zmierzyli się z testem dotyczącym ogólnych zagadnień związanych z transportem, spedycją i magazynowaniem. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem i mamy nadzieję , że na stałe wpisze się w kalendarz szkolnych wydarzeń. Poziom rozgrywek był wyrównany , ale troje uczniów wykazało się szczególną wiedzą z dziedziny logistyki i stanęło na podium: 1 miejsce Adrian Tomaszkiewicz klasa 3 TL, 2 miejsce Julia Szewczyk klasa 2 TLB, 3 miejsce Mateusz Błażejewski klasa 5 TLP, 4 miejsce Aleksandra Wilk klasa 5 TLP.

Po wręczeniu nagród uczniowie wzięli udział w zajęciach ,,Logistyka - praca z pasją". Wykład poprowadził dr inż. Mirosław Zielony w ramach projektu ,, Bezpiecznie jest wiedzieć z UTH".

Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli warsztatach, a najlepsi otrzymali gadżety ufundowane przez warszawską uczelnię.

Magdalena Piechowska-Malińska
Mariusz Pietrusiak