„Akcja szyta na miarę” - 18 bestsellerów za darmo przez cały listopad!

3.11.2023 11:44

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników ZSP nr 2 CKZ im. T. Kościuszki do udziału w 9 edycji projektu promującego czytelnictwo, którego organizatorami są Woblink, KBF, Kraków Miasto Literatury Unesco i Miasto Kraków.

Czytaj PL to całkowicie bezpłatna wypożyczalnia ebooków i audiobooków dostępna przez cały listopad. Dzięki aplikacji Woblink miłośnicy literatury zyskają dostęp do 18 wyjątkowych książek.

Jej organizatorzy stawiają na różnorodność, inkluzywność i łatwą dostępność przekonując, że czytanie jest naprawdę dla każdego.

Wystarczy:

1. Ściągnąć darmową aplikację Woblink (IOS/Android)

2. Zeskanować kod QR z dostępem do wirtualnej biblioteki

3. Czytać książki i słuchać audiobooków za darmo przez cały listopad.

Plakaty zostały powieszone przy głównym wejściu do budynku A i budynku C oraz w bibliotece szkolnej w budynku B.

Lista tytułów jest imponująca, każdy czytelnik i czytelniczka znajdzie coś dla siebie.

Mariola Ziental

Pliki do pobrania: