WYNIKI PISEMNEGO ETAPU KONKURSU WIEDZY O SZKOLE NA BLICHU

26.09.2023 20:58

Dnia 25.09.2023r. odbyła się XX edycja Konkursu Wiedzy o Szkole na Blichu,w której udział wzięli przedstawiciele wszystkich klas pierwszych.

Zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie musieli napisać test, który składał się z 30 pytań zamkniętych. Nad przebiegiem I etapu konkursu czuwała komisja w składzie: p. Jolanta Dębska – wicedyrektor szkoły, p. Marta Staszewska – wychowawca klasy II TTA wraz z uczennicami: Aleksandrą Gaworską, Natalią Mitek oraz Natalią Górą.

Do następnego etapu konkursu, tj. etapu ustnego, zakwalifikowały się klasy:

1. klasa ITMR – uzyskując 56 punktów

2. klasa I TTŻ – uzyskując 54 punkty

3. klasa I TLA – uzyskując 50 punktów

Wyniki pozostałych klas przedstawiają się następująco:

4. klasa I TL – zdobyła 49 punktów

5. klasa I TŻU – zdobyła 46 punktów

6. klasa I TPr – zdobyła 44 punkty

7. klasa I TI – zdobyła 42 punkty

8. klasa I BMM – zdobyła 35 punktów

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się dn. 02.10.2023r. (tj. poniedziałek) o godz. 9:50 w sali lekcyjnej nr 21.

Klasa IITTA wraz z wychowawcą p. Martą Staszewską