XI Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

14.04.2023 20:28

Dnia 14. 04 2023 r dwóch uczniów z klas czwartych informatycznych Adrian Ciesielski i Dominik Surma pod opieką pani Jolanty Dębskiej, wzięło udział w etapie powiatowym XI Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego.

Konkurs odbywał się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Chełmońskiego i wzięło w nim udział 15 uczniów z łowickich szkół średnich. Od godziny 9.00 rozpoczęły się zmagania. Należało rozwiązać 4 zadania zamknięte wielokrotnego wyboru oraz 4 zadania otwarte w trakcie dwóch godzin zegarowych. Nasi uczniowie uplasowali się w środku stawki zajmując 7 i 8 miejsce. Pierwsze trzy miejsca zdobyli uczniowie ILO a 4 uczennica II LO i oni będą reprezentować nasz powiat w zmaganiach międzypowiatowych. Wszystkim Gratulujemy !

Jolanta Dębska