Sukces logistyków w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej.

17.03.2023 19:30

Uczniowie Szkolnego Koła Logistyki 14 marca wzięli udział w centralnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Nasi uczniowie znaleźli się w gronie najlepszych logistyków w kraju uzyskując tytuły finalistów.

W etapie centralnym znalazło się 141 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Wilk, Wiktoria Sołtyszewska i Bartosz Niedzielski. Aleksandra Wilk zajęła wysokie 28 miejsce , Wiktoria znalazła się na 63 miejscu, Bartosz zajął 132 miejsce.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w MWSLiT we Wrocławiu została wpisana do wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy, uprawniając laureatów i finalistów do zwolnienia z pisemnego egzaminu zawodowego i pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Młodzież przygotowali opiekunowie Szkolnego Koła Logistyki.

Serdecznie gratulujemy!

Mariusz Pietrusiak