Kolejne spotkanie pod znakiem logistyki

22.02.2023 10:28

21 lutego uczniowie klas logistycznych uczestniczyli w spotkaniu online zorganizowanym przez firmę Uni-logistics.

Wykład prowadzili eksperci do spraw spedycji i logistyki oraz pracownik działu HR. Pierwsza część dotyczyła tematów związanych z transportem, zagadnienia te przybliżył nam Artur Duszak – Manager Spedycji Kolejowej. W kolejnej części uczniowie mogli zapoznać się z zasadami sporządzania CV oraz przebiegiem rozmowy kwalifikacyjnej. Pan Kamil Koluch, Specjalista ds. HR podpowiadał jak powinno wyglądać dobre CV i w jaki sposób zaprezentować swoje umiejętności w czasie rozmowy o pracę. Było to kolejne spotkanie z Uni-logistics, przedsiębiorstwem z kapitałem polskim, które funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Firma świadczy usługi w zakresie: spedycja morska, lotnicza i transport drogowy. Realizuje też projekty przewozu ponadnormatywnego oraz Project Cargo, posiadamy własne magazyny logistyczne oraz sieć współpracujących magazynów partnerskich.

Magdalena Piechowska