Przyszłość to logistyka

31.01.2023 8:36

30 stycznia 2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie II Szkolnego Konkursu Logistycznego pod patronatem UTH im.H. Chodkowskiej z Warszawy i Dyrektora Szkoły p. Jerzego Zabosta.

Najlepsi wśród logistyków : 1.Bartosz Niedzielski, 2. Mateusz Błażejewski, 3. Magdalena Królik otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Uczelnię Techniczno-Handlową. Po wręczeniu nagród uczniowie klas logistycznych i Szkolnego Koła Logistyki uczestniczyli w wykładzie na temat pracy logistyka i jej przyszłości poprowadzonym przez dr Mirosława Zielonego. Najbardziej aktywni uczniowie otrzymali upominki od pracowników warszawskiej uczelni.

Było to już kolejne spotkanie z uczelnią w naszej szkole w ramach porozumienia o współpracy.

Dyrektor Szkoły Jerzy Zabost,
Szkolne Koło Logistyki