I, II- czołowe miejsca na podium w Ekologicznym Konkursie Fotograficznym „BOTANICZNE SKARBY POWIATU ŁOWICKIEGO”! Gratulujemy!

17.11.2022 19:08

W dniu 17 listopada 2022 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łowiczu odbyło się rozdanie nagród w Ekologicznym Konkursie Fotograficznym „BOTANICZNE SKARBY POWIATU ŁOWICKIEGO”.

Celami konkursu były:

- Poznanie najbliższego środowiska przyrodniczego.

- Promocja, poprzez fotografię, walorów przyrodniczych powiatu łowickiego.

- Rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody i jej dokumentowania.

Każdy uczestnik mógł zgłosić do konkursu jedną pracę wykonana samodzielnie. Z naszej szkoły udział wzięło dwóch uczniów, którzy zostali laureatami; Filip Popławski z klasy III kształcącej w zawodzie technik programista zajął pierwsze miejsce, a Mateusz Jaros z klasy IV kształcącej w zawodzie technik informatyk zajął drugie miejsce. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grzegorz Słoma