Wycieczka Integracyjna do Łodzi.

27.10.2022 20:55

W dniu 26 października 2022 roku klasy I kształcące się w zawodach technik programista oraz technik informatyk A wraz z opiekunami: Panią Moniką Danych, Panią Pauliną Wojdą i Panem Damianem Malejką pojechali na wycieczkę integracyjną do Łodzi.

Integracja rozpoczęła się od wspólnej rozrywki w Kręgielni Grakula. Uczniowie w innej niż dotychczas formie, poza murami szkoły mieli okazję odbyć ciekawą formę zajęć sportowych. Panująca podczas gry atmosfera sprzyjała integracji grupy, dała możliwość wspólnego poznania siebie nie tylko od strony szkolnych ławek.

Po wspólnym posiłku kolejnym punktem wycieczki była wizyta w kinie Cinema City, gdzie uczniowie obejrzeli samodzielnie wybrany film „Black Adam”.

Wycieczka była bardzo udana i przyniosła oczekiwane efekty. Zmęczona i uśmiechnięta młodzież podczas powrotu wybierała kierunek następnej, wspólnej podróży.

Damian Malejka