Kolejni uczniowie zdobywają certyfikaty logistyczne

17.03.2022 10:16

Uczniowie Szkolnego Koła Logistyki kontynuują współpracę z platformą transportową transmedu. Kolejni członkowie koła zdobyli certyfikaty logistyczne i są wśród nich: Adrian Tomaszkiewicz, Mateusz Błażejewski, Magdalena Królik i Bartosz Niedzielski.

Materiał do egzaminu znacznie wykracza poza podstawę programową i sprawdza również wiedzę z języka angielskiego zawodowego.

Egzaminy TransEdu to integralna część współpracy z ośrodkami partnerskimi. Odbywają się na uczelniach i w szkołach, które wdrożyły program TransEdu do przedmiotu nauczania.

Celem egzaminów jest wsparcie studentów i uczniów w wyróżnieniu się na rynku pracy. Egzamin kończy się wystawieniem certyfikatu, który pozwala przyszłemu pracodawcy zweryfikować, jaki poziom wiedzy w interesującym go obszarze posiada kandydat ubiegający się o pracę.

Magdalena Piechowska-Malińska
Mariusz Pietrusiak