Analiza finansowa spółki akcyjnej oraz „Efektywność rynku kapitałowego i jej znaczenie dla funkcjonowania gospodarki realnej” podczas II etapu Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

17.01.2022 22:09

14 stycznia 2022 r. w całym kraju odbyły się zawody II stopnia XXXV OWE.

Szkołę na Blichu reprezentowali uczniowie z 4 klasy technikum agrobiznesu: Łukasz Jabłoński i Patryk Parys, którzy jako jedyni z powiatu łowickiego zostali wyróżnieni przez jury OWE. Uczestnicy rozwiązywali zadania testowe oraz zadanie liczbowe z zakresu analizy finansowej spółki akcyjnej, a także pisali esej nt. „Efektywność rynku kapitałowego i jej znaczenie dla funkcjonowania gospodarki realnej" .

Po sprawdzeniu prac przez komitet olimpijski wyniki zostaną opublikowane na stronie OWE, a następnie przysłane do szkół 10 lutego 2022 r. Przed tymi, którzy osiągną najlepsze wyniki, pozostanie udział w etapie ogólnopolskim.

Składamy naszym uczniom zasłużone podziękowania za wkład pracy i zaangażowanie we własny rozwój.

Anna Golędzinowska - Lebioda