Praktyki dla Logistyki

7.12.2021 17:23

Szkolne Koło Logistyki i klasa 4 TLA 7 grudnia uczestniczyli w wyjątkowym webinarium przygotowanym przez Koło Naukowe Logistyki LOGITOR, działające na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu pt. "Dni Praktyki dla Logistyki".

Inicjatywa "Dni Praktyki dla Logistyki" kierowana jest dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne aspekty odnoszące się do obsługi logistycznej współczesnych procesów gospodarczych.

Prelegenci występujący podczas webinarium to reprezentanci wiodących przedsiębiorstw z "sektora TSL", którzy dzielą się swym doświadczeniem i prezentowanymi case study. "Dni Praktyki dla Logistyki" to dla wszystkich uczestników wydarzenia doskonała okazja do czerpania wiedzy od przedstawicieli praktyki gospodarczej.

Opiekunowie Szkolnego Koła Logistyk