PACZUSZKA DLA MALUSZKA – DOBRZE JEST POMAGAĆ!

1.12.2021 21:28

Paczuszka dla Maluszka - to bożonarodzeniowa akcja, do której przyłączamy się w tym roku po raz pierwszy.

Jej adresatami są instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja dla dzieci.

W inicjatywę można włączyć się przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi, takimi jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła i zostawiając ją pod choinką ustawioną w holu w bud. B naszej szkoły. W zamian możesz wziąć z choinki „bombkę”, która jest cegiełką za złożony dar.

Akcja będzie trwać przez okres Adwentu do 21 grudnia.

Na Święta Bożego Narodzenia Twój dar serca zostanie przekazany potrzebującym dzieciom „Pomaganie innym to nie trud, to łaska.” (Ks. Marian Żelazko) Przyłącz się do akcji – Dobrze jest pomagać!

Paczuszka dla Maluszka 2021 zapowiedź

Emilka Adamowicz