Maj pod znakiem logistyki

20.05.2021 20:06

Szkolne Koło Logistyki bierze udział w wielu ciekawych projektach. W maju odbyło się kilka wydarzeń logistycznych, w których nasi uczniowie mieli przyjemność uczestniczyć.

Jednym z takich spotkań było 1.5 godzinne wydarzenie z cyklu Logmeeting z przedstawicielami firmy Amazon ,,Zaplanuj swoją karierę z Amazon". W trakcie tego niezwykle interesującego wykładu uczniowie dowiedzieli się , kim jest i dokąd zmierza Amazon oraz jaką jest kultura organizacyjna firmy, ścieżki kariery i perspektywy zawodowe. Było też wiele informacji o procesach technicznych i rozwiązaniach wykorzystywanych w Amazon. Pracownicy firmy mówili o automatyzacji, robotyzacji i fulfilment by Amazon. Na zakończenie odbyła się 30 minutowa sesja Q And A.

Dużym wydarzeniem, które również odbywało się z udziałem naszej szkoły były Kopernikańskie Dni Logistyki organizowane na platformie Teams przez Koło Naukowe Logitor. Spotkanie trwało dwa dni i jego temat przewodni brzmiał Logistyka w trakcie i po pandemii.

Magdalena Piechowska-Malińska
Mariusz Pietrusiak